firtech

Hydraulika siłowa


Elementy hydrauliki siłowej w ofercie FIRTECH są w stanie spełnić oczekiwania każdego wymagającego klienta – przedstawiamy szeroką gamę produktów uznanej marki Parker Hannifin, która jest liderem w produkcji komponentów tego rodzaju. Zapewniamy dostęp do wysokiej jakości sprzętu zawsze w atrakcyjnych cenach, z indywidualnym doradztwem oraz wsparciem technicznym.

 

Nasza oferta obejmuje między innymi: elementy złączne, zawory, pompy i silniki hydrauliczne, cylindry, chłodnice, rozdzielacze, węże niskociśnieniowe, średniociśnieniowe i wysokociśnieniowe, zakuwarki i urządzenia przeznaczone do produkcji węży, urządzenia do pomiarów i inne, dzięki którym możliwa jest sprawna i wydajna hydraulika siłowa. Dostarczamy wyłącznie elementy spełniające najwyższe normy, wyróżniające się wytrzymałością i trwałością, by zapewniać jednocześnie oszczędne działanie. 

 

Posiadamy również w pełni wyposażony samochód - serwis hydrauliki siłowej, oraz wykwalifikowanych serwisantów, którzy rozwiążą każdy problem związany z hydrauliką siłową.

Serwis hydrauliki siłowej dostępny jest 24h. Tel. 600 044 488

 

W razie pytań związanych z ofertą i doborem elementów hydrauliki siłowej zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji w Markach koło Warszawy. Hydarulika siłwa jest naszą pasją :)

Zapraszamy do wybrania naszej oferty!